Wyślij SMS

o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

70 887 75 82 w 34

24/7 Zadzwoń

pn - pt: 9:00 - 17:00

Biuro otwarte

Współpraca dla agenta

Zarabiaj 100, 5000, 10000 a nawet więcej

Jeśli szukasz pracy lub chcesz ją zmienić, a być może jesteś właścicielem firmy, która potrzebuje skutecznej promocji – zostań na tej stronie i zapoznaj się z informacjami zawartymi poniżej. Spółkę Kredytum.pl pozwala uzyskać szerokie możliwości zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców. BEZ BIK KREDYTY to partner, który zyskał swoją wysoką pozycje, dzięki współpracy ze spółką Kredytum.pl. Chętnie podzielimy sie z Tobą naszym doświadczeniem w tej kwestii.

Oferta współpracy dla osób prywatnych

Wychodzimy z propozycją współpracy do każdej osoby, która zainteresowana jest zawodem agenta pośrednictwa kredytowego. Spółka Kredytum.pl prowadzi nabór na kolejnych członków największej sieci agentów współpracujących w kraju. Ich liczba wynosi już blisko 13 tysięcy i każdego dnia do ich szeregów dołączają nowe osoby.

Nasza spółka to najlepsze miejsce, aby stawiać swoje pierwsze, zawodowe kroki. Wcale nie wymagamy abyś rezygnował z obecnej pracy, wręcz przeciwnie. Praca agenta kredytowego polega na rozpowszechnianiu naszych usług finansowych wśród jak największej liczby osób. Im więcej osób Cię otacza – tym lepiej. Szczególnie dlatego warto, abyś pozostał w swojej pracy i zaczął oferować nasze pożyczki i kredyty osobom, z którymi na co dzień spędzasz kilka godzin. Podstawą twojej pensji będzie prowizja od każdej transakcji, dlatego im więcej klientów zdobędziesz, tym więcej zarobisz. Najłatwiej kredyty oferuje się osobom, których zaufanie już posiadasz. Możesz pracować tyle czasu ile chcesz, ponieważ nasza spółka nie narzuca Tobie planów sprzedażowych. Wszystkie transakcje, jakie inicjujesz wynikają tylko i wyłącznie z twojej chęci zaspokojenia potrzeb osób, z którymi w tej chwili prowadzisz negocjacje. Nie wnikamy czy w danym miesiącu sprzedasz 100 kredytów czy jedynie 6. Dla nas liczy się to, że swoje usługi będziesz świadczył zgodnie z naszym regulaminem. Nasi agenci z powodzeniem łączą prace na etacie z pośredniczeniem w transakcjach finansowych dla Kredytum.pl Wykorzystują do tego celu możliwości jakie daje im ich praca. Przykładów jest mnóstwo. Jeden z naszych agentów to na co dzień pracownik działu RTV w wielkim hipermarkecie, Każdego dnia spotyka się z klientami i w razie ich wątpliwości po usłyszeniu ceny danego sprzętu, proponuje pomoc finansową w postaci kredytu. Wielu z nich, nie ma wątpliwości – inni potrzebują chwili, aby wysłuchać co takiego da im wzięcie kredytu. W każdym z tych przypadków, finalnie nasz agent dokonuje kilku transakcji dziennie. Co ważne w ten sposób pomaga on trzem stronom transakcji. Przede wszystkim klientowi, który spełnił swoje marzenie. Po drugie zadowolony jest kierownik hipermarketu, w którym pracuje nasz agent, ponieważ sprzedał on w tej chwili kolejny telewizor. Po trzecie zadowolony jest sam agent-pracownik działu RTV, który wykonując swoją pracę, dołożył także atrakcyjną prowizję za udzielenie kredytu.

Jeśli potrafiłbyś wykazać się podobnym sprytem lub jesteś pewien, że jesteś w stanie wykazać się nawet większym, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś już dzisiaj złożył wniosek i jutro stał się naszym agentem. Nie martw się o narzędzia, jakimi posłużysz się, aby zbudować swoją sieć sprzedaży. Wszystkie zapewni Tobie spółka Kredytum.pl. Posiadamy między innymi bardzo nowoczesną i opracowaną całkowicie przez naszych pracowników platformę internetową, która umożliwia wnioskowanie oraz prowadzenie transakcji z pozycji Twojego komputera. W ten sposób możesz dokonywać kredytowania z każdego miejsca, w którym będziesz.

Współpraca dla firm

Spółka Kredytum.pl to największa agencja pośrednictwa kredytowego w Polsce. Swoją wysoką pozycję zawdzięcza latom praktyki i zaangażowaniu swoich pracowników w tworzenie nowoczesnych i wydajnych kanałów dystrybucji. To za ich pośrednictwem spółka udostępnia produkty swoich partnerów. Wśród produktów znajdują się: pożyczki, kredyty, leasing, a nawet ubezpieczenia oraz usługi telekomunikacyjne. Każdego dnia w ten sposób szeroka oferta rozwiązań finansowych trafia do setek, a nawet tysięcy osób w całym kraju.

Klienci Kredytum.pl SA oczekują kompleksowej obsługi i z tego powodu, spółka wychodzi z ofertą współpracy do każdego przedsiębiorstwa, którego produkty mogłyby być rozpowszechniane wykorzystując jej możliwości. Za sprawą partnerstwa możliwe jest rozszerzenie rynku zbytu każdej firmy w oparciu o udostępnianie jej produktów za pomocą:

13 tysięcy agentów mobilnych, którzy działając w imieniu spółki Kredytum.pl każdego dnia spotykają się ze swoimi klientami w całym kraju i oferują im najlepsze rozwiązania finansowe. Bezpośrednie rozmowy to doskonały sposób na reklamowanie usług finansowych jak i również innych produktów swoich partnerów. Kredytum.pl gwarantuje każdemu przyszłego partnerowi, że agenci będą również rozpowszechniali w ten sposób jego usługi lub produkty. Klienci bowiem mają różnego rodzaju wymagania, które niejednokrotnie wykraczają poza branże finansową. Dzielą się tymi informacjami z agentami, ponieważ są oni profesjonalistami, godnymi zaufania.
2 000 stron internetowych, których spółka Kredytum.pl jest właścicielem. Skuteczna reklama to największy atut tego kanału, z racji tysięcy internautów, dla których nasze strony są źródłem informacji o produktach finansowych. Formularze na stronach umożliwiają również składanie wniosków o pomoc finansową, które trafiają bezpośrednio do biura Kredytum.pl i rozpoczynają całą procedurę kredytową.
Sieć Call Center, w których profesjonalni tele-doradcy kontaktują się z setkami osób każdego dnia. W trakcie rozmowy telefonicznej omawiana jest pełna oferta partnerów spółki Kredum.pl, co powoduje, że kanał ten jest bardzo wydajny i zapewnia bardzo szeroki i atrakcyjny rynek zbytu. Jest to doskonałe narzędzie, dzięki któremu możliwe jest rozpowszechnianie każdego rodzaju produktu.

Kredytum.pl szuka partnerów biznesowych, których produkty może udostępniać za pomocą swoich pracowników oraz kanałów dystrybucji. Szczególnie cennymi partnerami będą przedsiębiorstwa branży: telekomunikacyjnej, reklamowej, energetycznej oraz motoryzacyjnej. Nie jest to jednak oferta wyłącznie dla firm, które działają w tych obszarach. Jeśli sądzisz, że oferta twojego przedsiębiorstwa jest odpowiednia, aby udostępniać ją wykorzystując wymienione wyżej narzędzia – napisz, aby eksperci Kredytum.pl mogli przeanalizować Twój wniosek. Aby ułatwić podjęcie decyzji w sprawie partnerstwa z Twoją firmą, wypełnij formularz dostępny poniżej.

Zapoznaj się z poradnikami