Pożyczka bez BIK dla każdego, komu powinęła się noga. Bo każdy zasługuje na drugą szansę.

Pożyczka bez BIK dla każdego, komu powinęła się noga. Bo każdy zasługuje na drugą szansę.

Prasóweczki

Każdy ma prawo do błędów. Nie ma ludzi, którzy się nie mylą i nie popełniają błędów. To byłoby nieludzkie. To bardziej w stylu robota, który nie ma nawet pomysłu na to, jak dostać trochę człowieczeństwa. Człowiek to istota, która musi się mylić, przewracać, wywracać. Tylko tak się uczy i jest w stanie wejść na wyższy stopień. To urocze i bardzo filmowe. Każdy z nas jest aktorem, który gra jakąś rolę.

Pożyczka bez BIK dla każdego, komu powinęła się noga. Bo każdy zasługuje na drugą szansę

 

Tak jak wszyscy ci, którzy pomylili się w obliczeniach i wpadli w kłopoty finansowe. Przecież to nie jest nic strasznego, jeśli ktoś wpadł w dziurę finansową. Zdarza się. Każdy ma do tego prawo. Powodów tego jest wiele: od stracenia pracy po kłopoty rodzinne. Wystarczy mały kredyt i plajta firmy, aby zostać dłużnikiem, który jedyne co ma ochotę zrobić, to skoczyć z okna. Wystarczy problem z żoną, mężem, aby rzucić wszystko i pójść w ciemną uliczkę, która napędzi nam jeszcze więcej problemów, kiedy wrócimy po kilku dniach. Życie to karuzela niespodzianek i nigdy nie można być niczego pewnym. Bo jak można obiecać, że spłacimy kredyt na czas, jeśli do końca nie mamy pewności, czy jutro się obudzimy?

Tacy ludzie często są szufladkowani i nie mogą liczyć już na żadną pomoc. Dostałeś kredyt, miałeś problem, to nie ma szansy, żeby dostał go jeszcze raz. Bo znów nie wyjdzie, znów się przewrócisz, znów coś pójdzie nie tak. Jeden błąd może wpłynąć na całą naszą opinie, którą potem jest bardzo ciężko zmienić. Tutaj często jest tak, że zapomina się o tym, iż każdy człowiek zasługuje przecież na drugą szansę. Zawsze można się przewrócić, potknąć, spóźnić do mety na czas. Najważniejsze jest to, żeby tam dojść. Nieważne jak. Walczyć trzeba do końca.

Dlatego druga szansa jest ważna. Na szczęście dla takich osób powstały instytucje, które udzielają kredytów bez bik, bez krd, dzięki czemu każdy kto zabrudził kiedyś swoja historię może liczyć na pożyczkę. Ten, który właśnie spłaca zobowiązanie i taki, który już spłacił, ale z wieloma problemami. Kredyt bez bik to jedyne rozwiązanie dla kogoś kogo nie ominęło wolne miejsce w dziale informacji kredytowej. Trafiają tam najmniejsze zobowiązania, których nie uregulowaliśmy na czas – mandaty, wszystkie opóźnienia w spłacie karty kredytowej i pożyczki, które zaciągaliśmy. Nic się nie ukryje.

Każdy, kto udziela pożyczki chce mieć pewność, że ja odzyska. Właściwie, to dzieli się to bardziej na to, czy ktoś podchodzi do klienta, jak do człowieka, czy jak do numerka, który dostarczy im trochę gotówki. Duże firmy udzielają pożyczek tylko tym czystym, nieskazitelnych, którzy jeszcze się nie przewrócili. Jest to dziwne, ponieważ wprowadzając ofertę, która pozwoli wyjść na prostą, można zyskać wielu klientów, którzy po prostu potrzebują pomocy, której nikt im nie chce udzielić. Dlatego właśnie powstała oferta kredytów bez bik, gdzie każdy odrzucony przez banki i wielkie korporacje może liczyć na pomoc finansową. Małe instytucje finansowe często podchodzą do klienta dużo lepiej, niż wielkie firmy. Można się dowidzieć wielu rzeczy, poradzić i dostać fachową pomoc finansowa, która może przydać się nam na przyszłość.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments