pożyczki bez biku

Każdego z nad łączy to samo – pieniądze. I brak pieniędzy, kiedy czekamy na decyzję o pożyczkę.

Aktulności

Pieniądze to największy morderca na świecie. Zresztą nie tylko. Za słowem pieniądze często kryje się wszystko to, co najgorsze. To coś, jak gangster, który pije najdroższe szampany, otoczony przez setkę kobiet idzie przez miasto, aby za rogiem kogoś zastrzelić albo samemu być zastrzelonym. Pieniądze niszczą życia i je odbierają. Rządzą one w świecie przestępczym, w rządach państw, jak i w naszych domach. Podobno nie ma nawet przyjaźni bez pieniędzy. Podobno bez pieniędzy nie ma nic.

Każdego z nad łączy to samo – pieniądze. I brak pieniędzy, kiedy czekamy na decyzję o pożyczkę.

I być może to prawda.

Kiedyś na pewno doczekamy czasów, kiedy będą nam kazać płacić za powietrze. Szalone? Nie tak bardzo. Przecież dziś już starają się sprywatyzować rzeki, morza i oceany. Wszystko będzie czyjeś, coś warte, na wynajem. Nie dziwi to, bo sprzedawano już działki na księżycu, jak i miejsca w niebie. Pieniądze są wszędzie tam, gdzie nasze myśli, które też stworzone są z pieniędzy. Wszystko o czym myślimy zahacza o wartość pieniężną. Samochody. Podróży. Telewizory. Konsole do gier. Ubrania. Imprezy. No… można powiedzieć, że miłość. Ale jak tu wyobrazić sobie doskonałą miłość, kiedy na koncie nie ma się ani grosza? Zabierzemy swoją drugą połówkę na dworzec? Będzie to może i słodkie, ale na jeden raz.

Pieniądze władają nami i zawsze będą to robić. Każde nasze marzenie i działania podporządkowane jest pod kilka groszy, które trzeba wydać. Będziemy o nie walczyć każdego dnia, do ostatniego oddechu. Dlatego też pieniądze stały się pomysłem na biznes dla wielu osób. Chodzi tutaj o pożyczanie pieniędzy, które jest dziś czymś zupełnie normalnym. Pożycza każdy. Na wszystko. Jeśli brakuje w portfelu, to zawsze zgłaszamy się do banku lub parabanku i prosimy o gotówkę.

I wolimy to robić prywatnie, niż ze znajomymi. Lepiej jest zapłacić kilka groszy więcej, niż pluć sobie na przyjaźń. W takich moment wychodzi tak naprawdę kto kim jest, o ile już ktoś zgodzi się nam pożyczyć gotówkę. Pieniądze od znajomych wydają nam się czymś rozsądnym, tanim i lepszym od pożyczki na umowę. Tak powinno być, ale nie jest. Jeden dzień spóźnienia i może zdarzyć się ogromna kłótnia, która doprowadzi do tego, że nasza wspaniała znajomość się skończy. Człowiek, jak nikt inny o nic innego, potrafi pokłócić się o pieniądze ze złością w oczach, która widoczna jest nawet na marsie.

Dlatego wielu z nas wybiera banki i inne instytucje, które są w stanie pomóc nam w naszych finansach. I tak też się dzieje. Problem na swojej drodze często spotykają osoby, które kiedyś miały jakieś zaległości w spłatach bądź mają aktualnie na koncie inne kredyty, które spłacają. Tego typu osoby nie mają czego szukać w wielu firmach, które dzień wcześniej je zapraszała do swojego punktu po gotówkę. Firmy, które reklamują się na wszelkie możliwe sposoby pożyczają gotówkę, tak, robią to, ale tylko wtedy, kiedy jesteśmy idealni. A który człowiek jest idealny? To dzielenie klientów na lepszych i gorszych.

Warto zastanowić się w takim wypadku nad pożyczką bez BIK, gdzie nikt nie będzie zaglądał nam w naszą historię ani zadawał za dużo pytań. Potrzebujemy gotówki, spełniamy warunki, aby spłacać, więc co to za problem, aby nam pomóc? W instytucjach udzielających kredytów bez BIK nawet najgorszy występek może być pominięty, dzięki czemu dostaniemy gotówkę na swoje potrzeby.

Szampany? Kobiety? Telewizory? Na co tylko chcemy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments